Türkiye’den alışveriş ve paket yönlendirme hizmeti – Yollando

Türkiyeden alışveriş artık çok kolay!

Yollando.com sayesinde Türkiye’de bulunan tüm alışveriş sitelerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Alışveriş sitenin Yurtdışına kargo teslimatı olmasa bile Yollando.com ile o ürünlere sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Alışveriş esnasında teslimat adresi kısmında Yollando.com dan aldığınız size özel Türkiye deki adresinizi yazıyorsunuz. Satın aldığınız ürünler Yollando adresinize ulaştıktan sonra Dünyada istediğiniz her noktaya en uygun fiyata yönlendirebiliyorsunuz.

 

Yollando ile Türkiye’deki Alışveriş Mağazalarının Tamamı Hizmetinizde!

Bundan sonra ister Trendyol.com, Koton.com, Vakko.com yadaHepsiburada.com fark etmez! Artık Türkiye’de bulunan tüm mağazalardan kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

“Nereden alışverişe başlasam”? diyorsanız Türkiye bulunan en önemli alışveriş sitelerinin geniş bir Link-Listesi yollando.com sayfasında kategorilere ayrılmış şekilde mevcuttur. https://www.yollando.com/alisveris-siteleri

Pekibir ürünü beğendiniz ama alışveriş sitesi ödeme için kredi kartını kabul emiyorsa ne yapabilirsiniz?

“Benim İçin Al” servisimizi kullanın!Beğendiğiniz ürünün linkini “Benim İçin Al” sayfasında bizimle paylaşın ve geriye yaslanın. Yollando ekibi sizin adınıza alışveriş yapacaktır.

“Benim için al” nasıl kullanılır?

1. Türkiyede bulunan bir mağazadan veya her hangi bir alışveriş sitesinden bir ürün beğenin.

2. Beğendiğiniz ürünün linkini “benim için al” sepetine ekleyin.

3. Yollando “kişisel alışveriş asistanınız” sizin için ürünü satın alsın.

 

Neden Yollando.com?

Yollando.com u seçmek için daha fazla nedenlerde var. Avantaj olarak kargoda %80’e varan indirimler dışında paketleriniz 60 güne kadar ücretsiz depolanır. İstek üzere ürünlerinizden HD kalitede fotoğraflar çekilir. Gereksiz büyük koliler ile gelen ürünlerinizi çıkarıp daha küçük koliler içine yerleştirilir ve böylece daha uygun gönderi fiyatlar sağlanır. Yollando.com çalışanları bu tekrar paketleme işlemi için müşteri tarafından her hangi bir talep beklemiyor. Yani bu ne anlama geliyor? Yollando.com kendi müşterisi talep etmesede müşteriye daha uygun fiyat sağlamak istiyor. Sağlanan bu kazancı üyeler müşteri hesabına girip görebiliyorlar.

Birden fazla siparişi olan Yollando.com üyeleri paketleri istediği gibi birleştirebilirve bu şekilde sırf bir kargo ücreti ödemesi gerekir. Yollando.com DHL ve UPS gibi dev ve güvenilir şirketlerle ve büyük acenteler ile çalışmaktadır.  Yollando deposuna ulaşan her paket o andan itibaren, müşterinin kapısına varana kadar yollando.com sayfasından takip edilebilir.

 

Türkiye’nin en iyi paket yönlendirme ve alışveriş hizmetini deneyin!

Şimdi Türkiye’de bir teslimat adresi edinin ve tüm mağazalardan alışverişe başlayın!

Kayıt ol