‘BENİM İÇİN AL’ – Türkiye’den asistanlı alışveriş

Türkiyedeki en iyi alışveriş ve paket yönlendirme servisi olan Yollando.com ‘Benim İçin Al’ hizmetini sunmaktan gurur duyar!

 

Yüksek ürün çeşitliliğine sahip Türkiye’deki alışveriş sitelerinden sipariş vermek istiyor fakat ödeme sorunları, fiyat değişimi, yurtdışına teslimat gibi zorluklarla mı karşılaşıyorsunuz? Yollando.com ile bunun çözümü artık çok kolay. Benim için al servisimizi kullanarak bu sorunların hepsinden kurtulabilir ve kolay bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türkiye’den alışverişlerinizi en iyi ve en kolay şekilde yapmanızı sağlayacak olan benim için al servisini bir kere denedikten sonra tekrar kullanmak isteyeceksiniz.

 

Türkiye’deki en iyi alışveriş asistanınız Yollando.com’un ‘Benim İçin Al’ servisiyle tanışın.

 

NASIL KULLANIRIM?

1-Yollando.com üyeliği edinin

2-İstediğiniz ürünün linkini profilinizdeki ‘benim için al’ kısmına ekleyin.

3-Ödemenizi gerçekleştirin.

4-Yollando.com sizin için siparişinizi gerçekleştirecektir.

 

AVANTAJLAR

  • Fiyat avantajı

Türkiye’den yapacağınız alışverişlerde online alışveriş sitelerinin yurtdışından giriş yaptığınızda gösterilen daha yüksek fiyatlardan bıkmadınız mı? Türkiye’deki alışveriş asistanınız Yollando.com ile beğendiğiniz ürünlere Türkiye fiyatlarıyla sahip olun

  • Ödeme avantajı

Türkiye’deki birçok online alışveriş sitesi yabancı kredi kartıyla veya farklı metodlarla ödeme kabul etmemektedir. Yollando.com ile bunlar artık bir engel değil. Benim için al servisimizde siparişinizi oluşturun gerisini Yollando.com sizin için halletsin.

  • Zaman avantajı

Yollando.com size herhangi bir online alışveriş sitesine üye olmadan Türkiye’den alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Sadece yollando.com a üye olarak Türkiye’den alışverişlerinizi en kolay ve en hızlı şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Benim için al servisimizle zamanınız size kalıyor. İstediğiniz ürüne ulaşmak için tek yapmanız gereken ‘Benim İçin Al’ talebi oluşturmak ve ürün bedelinin ödemesini bize gerçekleştirmek gerisini Yollando.com sizin için halledecek. Yollando.com online alışveriş aşamalarındaki yorucu ayrıntılarla siz müşterilerini uğraştırmadan, istediğiniz ürünlere ulaşmanızı sağlıyor.

  • Teslimat avantajı

Türkiye’den alışveriş yapmak istiyorsunuz fakat alışveriş yapmak istediğiniz online sitenin yurtdışına teslimatı yok mu? Merak etmeyin, Yollando.com sizin için burada! Ürünü sizin için Türkiye adresinize sipariş ediyoruz ve Türkiye’den almak istediğiniz ürünü yurtdışında kapınıza kadar teslim ediyoruz.

 

%99 müşteri memnuniyeti oranı ile Türkiye’nin en iyi alışveriş ve paket yönlendirme servisini siz de deneyin!

Hemen bir Yollando.com üyeliği oluşturarak Benim için al servisini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt ol